Strona główna     Zawodnicy     Trenerzy     Wyniki     Galerie     Kalendarz     Basen     Kontakt.
.


ZAWODNICY NASZEJ SEKCJI :



 


ANDRZEJ RZESZUTEK

rocznik: 1991
kategoria:
senior
trener:
Andrzej Kozdrański

 
osiągnięcia:

1 miejsce - Fina Divind Grand Prix Madryt 2015 - trampolina 3m

1 miejsce - Fina Diving Grand Prix, 2018 rok, Gold Coast/Australia /trampolina 3m synchron
/
8 miejsce - Mistrzostwa Europy Seniorów - Rostock 2015 - trampolina 1m
2 miejsce - Fina Diving Grand Prix, 2018 rok, Singapur/Sinapur /trampolina 3m synchron
/
6 miejsce Mistrzostwa Europy Seniorów, 2018 rok, Edynburg/Szkocja, trampolina 3m synchron,
7 miejsce Mistrzostwa Europy Seniorów, 2017 rok, Kijów/Ukraina, trampolina 3m synchron,
4 miejsce Mistrzostwa Europy Seniorów, 2016 rok, Londyn/Wielka Brytania, trampolina 3m synchron,
10 miejsce World Cup, 2016 rok, Rio de Janeiro/Brazylia, trampolina 3m synchron
3 miejsce Fina Diving Grand Prix, 2015 rok, Kuala

czytaj więcej 
 




 


KACPER LESIAK

rocznik: 1996
kategoria: senior
trener: Andrzej Kozdrański
 
osiągnięcia:

2 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów 2011 Belgrad/Serbia /1m/
5 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów 2011 Belgrad/Serbia /3m/
2 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów 2012  Graz/Austria, /1m/
4 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów 2012 Graz/Austria /3m/
1 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów 2013 Poznań /1m/
2 miejsce Mistrzostwa Europy Juniorów 2013  Poznań /3m/
2 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów 2014 Bergamo/Włochy /1m/
5 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów 2014 Bergamo/Włochy /3m/
5 miejsce - Mistrzostwa Świata Juniorów 2014 Penza/Rosja /1m/

 czytaj więcej 

 




KAJA SKRZEK

rocznik: 1998
kategoria:
senior
trener:
Grzegorz Kozdrański

 
osiągnięcia:
1 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów -
Rijeka/Chorwacja
2016 /trampolina 3m/
1 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów -
Rijeka/Chorwacja
2016 /trampolina 1m/
3 miejsce  - Mistrzostwa Europy Juniorów 2013 /3m/
4 miejsce  - Mistrzostwa Europy Juniorów 2013 /1m/

1 miejsce - MITING BERGEN OPEN 2015 /1m/
1 miejsce - MITING BERGEN OPEN 2015 /synchron/
7 miejsce - I Igrzyskach Europejskie - Baku 2015 /3m/
7 miejsce -
Mistrzostwa Europy – Edynburg Szkocja 2018 /1m/
8 miejsce - Mistrzostwa Europy – Edynburg Szkocja /1m/
8 miejsce - Mistrzostwa Europy – Edynburg Szkocja /mixed/
 




 




 

 

ROBERT  ŁUKASZEWICZ

rocznik: 2001
kategoria: A
trener: Grzegorz Kozdrański

  osiągnięcia:
 
2 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2018 (1m)
  1 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2018 (3m)
  2 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2018 (wieża)
  3 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2018 (1m)
  3 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2018 (3m)     
  2 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2018 (open)
  3 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2018 (wieża)

 

czytaj więcej 

 




 



ALEKSANDRA BŁAŻOWSKA

rocznik: 2002
kategoria:
A
trener:
Grzegorz Kozdrański

  osiągnięcia:

Wielokrotna Mistrzyni Polski

7 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów  Norwegia/Bergen 2017 /1m/
11 miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów Norwegia/Bergen 2017 /3m/
10 miejsce -
Mistrzostwa Europy Juniorów Finlandia/Helsinki 2018 /1m/
12 miejsce
- Mistrzostwa Europy Juniorów Finlandia/Helsinki 2018 /3m/ 
14 miejsce - Mistrzostwa Świata Ukraina/Kijow 2018 /1m/



 


 

JUSTYNA  CISKAŁ

rocznik: 2002
kategoria: A
trener: Grzegorz Kozdrański

  osiągnięcia:



 



AGNIESZKA  FRANKIEWICZ

rocznik: 2002
kategoria:
A
trener:
Grzegorz Kozdrański

  osiągnięcia:



 



KAROLINA  WOLSKA

rocznik: 2003
kategoria: A
trener: Grzegorz Kozdrański

  osiągnięcia:
1 miejsce – Zimowe Mistrzostwa Polski 2018 /3m/
1 miejsce – Zimowe Mistrzostwa Polski 2018 /1m/
1 miejsce – Letnie Mistrzostwa Polski 2018 /3m/
1 miejsce – Letnie Mistrzostwa Polski 2018 /1m/
1 miejsce – Letnie Mistrzostwa Polski 2018 /3m synchron/
2 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2017 /1m/
3 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2017 /3m/
1 miejsce – Letnie Mistrzostwa Polski 2017/3m-synchron/
4 miejsce – Letnie Mistrzostwa Polski 2017 /1m/
4 miejsce – Letnie Mistrzostwa Polski 2017 /3m/

  czytaj więcej 
 



 



FILIP  JACHIM

rocznik: 2003
kategoria:
A
trener:
Grzegorz Kozdrański

osiągnięcia:

 



 



 


ALEKSANDRA  PUTERLA

rocznik: 2003
kategoria: A
trener: Grzegorz Kozdrański

  osiągnięcia:
3 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2018  (3m)
2 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2018  (1m)
2 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2018  (3m)
2 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2018 (1m)
5 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2018  (1m) OPEN
3 miejsce - ZADAR 2018 (1m)
5 miejsce - ZADAR 2018  (3m)
4 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2017  (3m)
5 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2017 (1m)
2 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2017 (3m)
3 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2017  (1m)
3 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2017 (3m) OPEN
2 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2017 (1m) OPEN








 

 

AMELIA TRACIAK

rocznik: 2003
kategoria:
A
trener:
Stanisław Stanio

 osiągnięcia:



 



 

 

Oskar Cmela

rocznik: 2003
kategoria: A
trener: Stanisław Stanio

  osiągnięcia:

 



 

MARIA ŁUKASZEWICZ

rocznik: 2004
kategoria: B
trener: Grzegorz Kozdrański

osiągnięcia:
2 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2018 (1m)
3 miejsce -
Zimowe Mistrzostwa Polski 2018  (3m)
4 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2018 (1m)
5 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2018 (3m)     
8 miejsce - Letnie Mistrzostwa Polski 2018 (open)

 

czytaj więcej 



 



 


EMILIA TOKARSKA

rocznik: 2005
kategoria: B
trener: Stanisław Stanio
 
osiągnięcia:
Zimowe Mistrzostwa Polski 2016 – I miejsce /3 m/
Zimowe Mistrzostwa Polski 2016 – I miejsce /1 m/
Grand Prix Polski Edycja I edycja 2016 – I miejsce /3 m/
Grand Prix Polski Edycja I edycja 2016 - II miejsce /1 m/
Grand Prix Polski Edycja III edycja 2016 – I miejsce /3 m/
Grand Prix Polski Edycja III edycja 2016 - I miejsce /1 m/
Zimowe Mistrzostwa Polski 2017 – II miejsce trampolina 3 m
Zimowe Mistrzostwa Polski 2017 – II miejsce trampolina 1 m
XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2017 - III miejsce trampolina 3 m
XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2017 - III miejsce trampolina 1 m
Grand Prix Polski Edycja I edycja 2017 – I miejsce trampolina 3 m
Grand Prix Polski Edycja I edycja 2017 - II miejsce /1 m/
Grand Prix Polski Edycja II edycja 2017 – III miejsce /3 m/
Grand Prix Polski Edycja II edycja 2017 - III miejsce /1 m/
Grand Prix Polski Edycja III edycja 2017 – III miejsce /3 m/
Grand Prix Polski Edycja III edycja 2017 - III miejsce /1 m/
Zimowe Mistrzostwa Polski 2018 – II miejsce /3 m/
Zimowe Mistrzostwa Polski 2018 – I miejsce /1 m/
XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 - I miejsce /3 m/
XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 - II miejsce /1 m/
Grand Prix Polski Edycja I edycja 2018 – I miejsce /3 m/
Grand Prix Polski Edycja I edycja 2018 - I miejsce /1 m/
Grand Prix Polski Edycja II edycja 2018 – I miejsce /3 m/
Grand Prix Polski Edycja II edycja 2018 - III miejsce /1 m/




WERONIKA  BOJDA

rocznik: 2006
kategoria:
C
trener:
Grzegorz Kozdrański

 
osiągnięcia:
1 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 /1m/               
2 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2017 /1m/
2 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2018 /1m/
2 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 /3m/               
2 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 /wieża/                
1 miejsce - Grand Prix Polski Częstochowa 2017 /1m/           
1 miejsce - Grand Prix Polski Tychy2017 /1m/
1 miejsce - Grand Prix Polski Łódź 2017 /1m/              
1 miejsce - Grand Prix Polski Łódź 2017/3m/
                

 




IGA GŁUSZAK

rocznik: 2005
kategoria: B
trener: Stanisław Stanio
 
osiągnięcia:


2 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2016 (1m)                
2 miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2016 (1m)                 
3 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2017 (1m)                 
6 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada  Młodzieży 2015  (1m)              
5 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2017 (1m, 3m)
                 

 



 

MILENA  PILCH

rocznik: 2006
kategoria: C
trener: Stanisław Stanio

osiągnięcia:

6 miejsce - GPP I - trampolina 1m
5 miejsce - GPP II - trampolina 1m
4 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 - trampolina 1m
3 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 - trampolina 3m
4 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski 2018 - trampolina 1m

 

 



 



 

 
GABRIELA  SKALSKA

rocznik: 2007
kategoria: C
trener: Stanisław Stanio

  osiągnięcia:
  2 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski Poznań 2018
                 /trampolina 1m/
  1 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski Poznań 2018 
                 /trampolina 3m/
  3 miejsce - XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
                 Łódź 2018 /trampolina 1m/
  2 miejsce - XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
                 Łódź 2018 /trampolina 3m/
  5 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski Poznań 2017
                 /trampolina 1m/
  3 miejsce - Zimowe Mistrzostwa Polski Poznań 2017
                 /trampolina 3m/
  4 miejsce - XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
                 Warszawa 2017 /trampolina 1m/

 




 

 

EMILIA DERĘGOWSKA

rocznik: 2007
kategoria: C
trener: Stanisław Stanio

osiągnięcia:

III miejsce – GPP Częstochowa 2019 – trampolina 1m
IV miejsce – GPP Częstochowa 2019 – trampolina 3m
I miejsce – łączna klasyfikacja GPP 2018 w kategorii D
I miejsce – skoki synchroniczne VI Memoriał H. Chrząszcz-Bartkowiak Tychy 2018
III miejsce – XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Śląskie 2018 – trampolina 3m
IV miejsce – XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Śląskie 2018 – trampolina 1m
I miejsce – GPP Warszawa 2018 – trampolina 3m
III miejsce – GPP Warszawa 2018 – trampolina 1m
II miejsce – GPP Tychy 2017 – trampolina 1m
III miejsce – Zimowe Mistrzostwa Polski Poznań 2017 – trampolina 1m
III miejsce – łączna klasyfikacja GPP 2016 w kategorii E
II miejsce – GPP Tychy 2016 – trampolina 1m
III miejsce – GPP Rzeszów 2016 – trampolina 3m

 




 


ERYK DRÓŻDŻ

rocznik: 2007
kategoria: C
trener: Grzegorz Kozdrański

  osiągnięcia:
I miejsce- ZMP 2018 (1m)
I miejsce- ZMP 2018 (3m)
II miejsce- ZMP 2018 (wieża)

I miejsce- XXIV OOM 2018 (1m)
I miejsce- XXIV OOM 2018 (3m)
II miejsce- XXIV OOM 2018 (wieża)

I miejsce - GPP 2018 I edycja (1m)
I miejsce - GPP 2018 I edycja (3m)
I miejsce - GPP 2018 I edycja (wieża)

I miejsce- GPP 2018 II edycja (1m)
IV miejsce- GPP 2018 II edycja (3m)
 




 


M
IŁOSZ BEDNARZ

rocznik: 2007
kategoria: C
trener: Stanisław Stanio

  osiągnięcia:

 
1 miejsce - VI Memoriał Haliny Chrząszcz-Bartkowiak 2018 /skoki synchroniczne trampolina 1m/

  1 miejsce - II Edycja Grand Prix Stali Rzeszów 2018  
                  /trampolina 1m/

  2 miejsce - III Edycja Grand Prix Stali Rzeszów 2018
                   /trampolina 1m/

 




 


MARTA KIDA

rocznik: 2008
kategoria: D
trener: Stanisław Stanio

  osiągnięcia:

 
1 miejsce Grand Prix Polski Częstochowa 2017

  3 miejsce Grand Prix Polski Tychy 2017

  3 miejsce w klasyfikacji łącznej grupa E2 dziewcząt  - Grand Prix Polski w skokach do wody 2017



 



LENA RZĄSA

rocznik: 2008
kategoria: D
trener: Grzegorz Kozdrański

 
osiągnięcia:

2 miejsce - Grand Prix Polski Łódź 2017

4 miejsce - Grand Prix Polski Częstochowa 2017

4 miejsce - Grand Prix Polski Tychy 2017

 



ALEKSANDRA PANEK

rocznik: 2009
kategoria:
D
trener:
Stanisław Stanio

 
osiągnięcia:

wkrótce :)

 




GABRIELA  STEC

rocznik: 2010
kategoria: E2
trener: Stanisław Stanio

 
osiągnięcia:
1 miejsce - 1. edycja Grand Prix Polski 2017 /trampolina 1m/
3 miejsce - 2. edycja Grand Prix Polski 2017 /trampolina 1m/
2 miejsce - 3. edycja Grand Prix Polski 2017 /trampolina 1m/
2 miejsce - klasyfikacja generalna Grand Prix Polski 2017 /kategoria E1/
3 miejsce - 1. edycja Grand Prix Memoriał im. Jerzego Szczerbatego 2017 /trampolina 1m/
1 miejsce - 2. edycja Grand Prix Memoriał im. Jerzego Szczerbatego 2017 /trampolina 1m/
1 miejsce - 3. edycja Grand Prix Memoriał im. Jerzego Szczerbatego 2017 /trampolina 1m/
1 miejsce - klasyfikacja generalna Grand Prix Memoriał im. Jerzego Szczerbatego 2017 /kategoria E1/
2 miejsce - 1. edycja Grand Prix Polski 2018 /trampolina 1m/
1 miejsce - 1. edycja Grand Prix Memoriał im. Jerzego Szczerbatego 2018 /trampolina 1m/
1 miejsce - 2. edycja Grand Prix Memoriał im. Jerzego Szczerbatego 2018 /trampolina 1m/
1 miejsce - 3. edycja Grand Prix Memoriał im. Jerzego Szczerbatego 2018 /trampolina 1m/
1 miejsce - klasyfikacja generalna Grand Prix Memoriał  Jerzego Szczerbatego 2018 /kategoria E2/


   


 

 

© 2019  ZKS Stal Rzeszów   Sekcja Skoków do Wody