Strona główna    Aktualności     Zawodnicy     Trenerzy     Wyniki     Galerie     Kalendarz     Pływalnia     Kontakt
.

  

PARTNERZY:


4 lutego 2016

Senet Diving Cup Eindhoven/Holandia
KAJA SKRZEK NA PODIUM (III miejsce 360pkt)!
DOMINIKA BĄK PIĄTA (348pkt)!

w konkursie na trampolinie 1m
(wystartowały 32 zawodniczki)
Ola Błażowska zajęła 21 miejsce na 35 startujących zawodniczek (trampolina 3m)

3 lutego 2016

Basen przy ulicy Matuszczaka do rozbudowy!

Miasto Rzeszów ogłosiło już konkurs na sporządzenie dokumentacji projektowej i oszacowanie kosztów inwestycji.
Ta inwestycja była planowana od dawna. W Ratuszu nikt zresztą nie ukrywał, że basen przy ul. Matuszczaka wymaga gruntownej modernizacji. I taka rzeczywiście się szykuje.
Jaki jest zakres planowanych prac?
Wymienione mają zostać wszystkie urządzenia basenowe. Budynek ma zostać dostasowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, ma zyskać również nowe elewacje. Przebudowie ma ulec również jego dach. Sam budynek ma zresztą zostać rozbudowany o - jak to napisano w ogłoszeniu konkursowym - dodatkowy jednokondygnacyjny budynek „zawierający pełną infrastrukturę przeznaczoną do profesjonalnego trenowania skoków do wody”. Pojawi się wreszcie nowa wieża wraz z trampolinami.

Oferenci mają czas do 9 lutego.
                                                        źródło: gospodarkapodkarpacka.pl


Zachęcam również do poczytania:
rzeszow-news.pl/basen do remontu

www.sport.wrotapodkarpackie.pl/zimowe-mistrzostwa-polski

www.resinet.pl/ruszaja-przygotowania-do-przebudowy-basenu1 lutego 2016
Wracamy z Poznania z dorobkiem 41 medali!!!

Zdjęcia i wyniki Zimowych Mistrzostw Polski

foto   wyniki  wyniki pełne
31 stycznia 2016
Zimowe Mistrzostwa Polski w Skokach do Wody Poznań 2016

W dniach 29-31.01.2016r odbywały się Zimowe Mistrzostwa Polski w Skokach do Wody Poznań 2016. W trakcie zawodów o miejsca na podium rywalizowali zarówno seniorzy jak również juniorzy z całej Polski. Bardzo dobrze zaprezentowali się seniorzy w kategorii OPEN: Andrzej Rzeszutek (1 miejsce), Kacper Lesiak (2 miejsce) oraz wśród kobiet Patrycja Pyrzak (1 miejsce). Dla Andrzej i Kacpra był to jednocześnie ostatni sprawdzian przed kwalifikacjami olimpijskimi, które odbędą się w World Cup Rio de Janeiro w dniach 19-24 lutego 2016r.
Wśród juniorów Podkarpacie godnie reprezentowali juniorzy. W grupie A pierwsze miejsce z trampoliny
1m zajął Jakub Wasylów, w grupie C trzy razy z rzędu zwyciężał Filip Jachim, a w grupie D z obydwu trampolin wygrał Maksym Janik.
W kategorii A dziewcząt pierwsze miejsce zajęła
Dominika Bąk z trampoliny 1 i 3m, a w kategorii OPEN z trampoliny 1m wygrała Kaja Skrzek. Młodsze zawodniczki, w kategorii B pierwsze miejsca zajęły Agnieszka Frankiewicz (trampolina 3m) i Aleksandra Błażowska (trampolina 1m). Wśród dziewcząt w kategorii C dwa złota wywalczyła Karolina Wolska (trampolina 3m i wieża), a z trampoliny 1m wygrała Aleksandra Puterla. Emilia Tokarska zdobyła dwa złota z trampolin 1 i 3 m w kategorii D. WIELKIE GRATULACJE!!!21 stycznia 2016
Bardzo dobry początek roku Andrzeja


Andrzej Rzeszutek w pierwszym swoim tegorocznym starcie zajął z wynikiem 419 pkt.
4 miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec - Berlin 2016. Oby tak dalej!21 stycznia 2016

TALENT ROKU 2016 - KAJA SKRZEK !!!


Po uzyskaniu największej ilości głosów kibiców (8969) czekaliśmy do dzisiejszej uroczystej Gali Laureatów na werdykt członków 56-osobowej kapituły, którzy również uznali, że to KAJI należy się ten zaszczytny tytuł. "Dziękuję za oddane głosy, bo to dla mnie wielkie wyróżnienie. Skoki do wody to niezwykły sport i mam nadzieję, że ta nagroda pomoże w promocji naszej dyscypliny – mówi Kaja. – Skoki do wody to niesamowita i wspaniała dyscyplina."
Drugie miejsce w Plebiscycie zajął MATEUSZ MASŁOWSKI, siatkarz Asseco Resovii i reprezentacji Polski juniorów, a trzecie miejsce także zawodnik naszej Stali Rzeszów, piłkarz RADOSŁAW KANACH!
Wielkie Gratulacje!!!
Nasz reprezentant w Plebiscycie na Sportowca Roku - Andrzej Rzeszutek
otrzymał 251 głosów i uplasował się na 12 pozycji.
 Teraz po dodaniu głosów specjalnej kapituły zostaną ogłoszone
 ostateczne wyniki na uroczystej gali w dniu 21 stycznia.To był bardzo dobry rok...


Życzenia zdrowych radosnych i pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia,
a w nadchodzącym Nowym 2016 Roku
realizacji planów i spełnienia najskrytszych marzeń (nie tylko tych sportowych)
wszystkim zawodnikom, trenerom i sympatykom
składa
Zarząd Sekcji Skoków do Wody ZKS Stal Rzeszów12 grudnia 2015
Grand Prix ZKS STAL Rzeszów /III edycja/ Memoriał im. J. Szczerbatego

W sobotę 12 grudnia na pływalni w Rzeszowie przy ulicy Matuszczaka odbyły się zawody Grand Prix III Edycji w Skokach do Wody im Jerzego Szczerbatego w kategorii D i E. Zawody te poświęcone były pamięci Jerzego Szczerbatego - długoletniego działacza związanego ze sportami wodnymi, m.in Prezesa Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego.
W dzisiejszych zawodach udział brali skoczkowie w wielu do 11 lat. Na widowni młodych sportowców dopingowali liczni kibice i sympatycy. Przybyli też honorowi goście:
Pani senator RP Alicja Zając, której wnuczek brał udział w konkursie, prezes ZKS Stal Rzeszów Tomasz Kloc, dyrektor ZKS Stal Rzeszów Władysław Biernat oraz syn Jerzego Szczerbatego Pan Jacek Szczerbaty. Podziękowanie za zaproszenie na dzisiejsze Grand Prix przesłał Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc życząc młodym sportowcom sukcesów.
Na wstępie zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy którzy trenują dopiero od kilku miesięcy wykonując po jednym skoku z trampoliny 1 m. Następnie ich starsi koledzy i koleżanki z sekcji przygotowali pokaz wybranych skoków, które zostały dokładnie omówione przez Grzegorza Kozdrańskiego i Patrycję Pyrzak. Po prezentacji rozpoczął się właściwy konkurs w ramach którego rozegrano konkurencje z trampoliny 1 m i trampoliny 3 m dziewcząt i chłopców. Sędzią głównym był Sierż Koczarian – legenda i fundament naszych rzeszowskich skoków do wody a sędziami bocznymi trenerzy Grzegorz Kozdrański i Stanisław Stanio.
Oficjalne wyniki Grand Prix III Edycji w Skokach do Wody im Jerzego Szczerbatego:
Wyniki
…………………………………………………………………
Zawody współfinansował Podkarpacki Urząd Marszałkowski poprzez Podkarpacki Okręgowy Związek Pływacki. Nagrody dla uczestników zasponsorowali Alicja i Adam Rzeszutkowie, Jacek Szczerbaty oraz Małgorzata Puterla.  foto  foto2przejdź do strony:  5  4  3  2  

Skocz do:

 

 
ZOSTAŃ  SPONSOREM  SEKCJI  SKOKÓW  DO  WODY
 

 

© 2016  ZKS Stal Rzeszów   Sekcja Skoków do Wody