Strona główna     Zawodnicy     Trenerzy     Wyniki     Galerie     Kalendarz     Basen     Kontakt.
.

  

SPONSORZY:

Konto sekcji do wpłaty darowizn:

45124047511111000055160485

Złóż deklarację
członkowską i wspomóż
sekcję swoją pracą
!
PARTNERZY MEDIALNIPARTNERZY
21 maja 2019
Sukcesy naszych w Otwartych Mistrzostwach Ukrainy

Nasi zawodnicy rywalizują w Otwartych Mistrzostwach Ukrainy, które rozpoczęły się 20.05.2019 w Kijowie. W drugim dniu rywalizacji nasi zawodnicy walczyli o miejsca na podium. W finale konkurencji trampoliny 3m Justyna Ciskał zdobyła brązowy medal, Ola Puterla była czwarta, a Karolina Wolska piąta. Filip Jachim skacząc z wieży zajął 3-cie miejsce, a w konkurencji skoków synchronicznych Justyna Ciskał z Karoliną Wolską zajęły pierwsze miejsce. foto
Gratulujemy i  liczymy na kolejne wieści z Kijowa!
pełna galeria zdjęć  wyniki
4 maja 2019
Szpital Specjalistyczny Profamilia
dofinansował transport zawodników na ostatnie Grand Prix Polski,
które odbyło się w dn. 29-31 marca 2019 w Częstochowie.
Składamy podziękowania naszemu partnerowi i sponsorowi!
Nasz partner od przyszłego poniedziałku prowadzi zajęcia fitness w PRO-FAMILII:  Aktywna Mama, Powrót do formy, Trening MDM, Zajęcia dla dzieci ...
sprawdź grafik i dołącz do wybranej grupy

Szczegóły tutaj:
http://www.rzeszow.pro-familia.pl/fitness/
4 maja 2019
Ścieżka akrobatyczna już gotowa!

W sobotnie przedpołudnie, w hali przy ulicy Hetmańskiej, mocna "ekipa budowlana" przystąpiła do montażu ścieżki akrobatycznej. Praca szła szybko i sprawnie więc już po paru godzinach nasi zawodnicy mogli dokonać na nowej ścieżce pierwszych testowych salt, rundaków i fiflaków. Jeszcze raz dziękujemy naszemu sponsorowi - firmie CADWAY!
Podziękowania należą się również Panu Robertowi Sokołowskiemu - trenerowi akrobatyki oraz wszystkim, którzy pomogli w zamontowaniu ścieżki.
foto10 kwietnia 2019

Miło nam poinformować że do grona sponsorów naszej sekcji
dołączyła firma
CADWAY działająca w branży motoryzacyjnej.
Za pozyskane środki planujemy w najbliższym czasie wykonać ścieżkę akrobatyczną,
aby zapewnić naszym zawodnikom komfortowe i bez-urazowe wykonywanie ćwiczeń.
2 kwietnia 2019
Nagrody Prezydenta Miasta Rzeszowa


We wtorek w Teatrze Maska w Rzeszowie odbyła się galowa uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Rzeszowa za wysokie wyniki w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie sportowym w 2018 roku.
Miło nam poinformować, że w gronie nagrodzonych znalazła się duża grupa zawodników i trenerów reprezentujących naszą dyscyplinę. Lista nagrodzonych:
 R. Łukaszewicz, M. Pilch, K. Skrzek,  A. Rzeszutek, K. Lesiak, W. Bojda, A. Błażowska, A. Frankiewicz, E. Deręgowska, F. Jachim, A. Puterla, G. Skalska, E. Tokarska, K. Wolska, J. Ciskał, G. Kozdrański, A. Kozdrański, S. Stanio

Serdecznie gratulujemy! foto
30 marca 2019
GRAND PRIX POLSKI W SKOKACH DO WODY - CZĘSTOCHOWA 2019

W dniach od 29 do 31 marca odbyły się w Częstochowie pierwsze tegoroczne zawody z cyklu Grand Prix Polski w skokach do wody, w których wystartowali najmłodsi zawodnicy z całego kraju, występujący w kategoriach C, D i E. Pod „Jasną Górą” nie mogło zabraknąć zawodników reprezentujących dwa rzeszowskie kluby: ZKS Stal Rzeszów i DIVING RES Rzeszów. 
Serdecznie witamy nowy klub DIVING RES Rzeszów i życzymy wielu wspaniałych sukcesów oraz owocnej współpracy w środowisku rzeszowskich skoków do wody! (Informujemy, że z dniem 25 marca 2019r Sekcja Skoków do Wody ZKS Stal w ramach rozwoju przekazała do stowarzyszenia Diving Res 11 zawodników). 
Łącznie rzeszowscy zawodnicy wywalczyli 9 medali. W kategorii C dziewcząt zarówno na trampolinie 1 metrowej jak i na 3 metrowej triumfowała 
Weronika Bojda (ZKS Stal Rzeszów)
. Brązowy medal na „jedynce” wywalczyłaEmilia Deręgowska (ZKS Stal Rzeszów)Gabrysia Skalska (ZKS Stal Rzeszów) zajęła odpowiednio piątą i ósma lokatę, Milena Pilch (ZKS Stal Rzeszów) była dwa razy siódma. Wśród chłopców w tej samej kategorii Eryk Dróżdż (ZKS Stal Rzeszów) zdobył dwa złote medale na obu trampolinach. Na czwartym miejscu na trampolinie 1m zameldował się Miłosz Bednarz (ZKS Stal Rzeszów). Srebro w kategorii D zdobyła Marta Kida (ZKS Stal Rzeszów), Sara Skoczylas (ZKS Stal Rzeszów) była ósma. W kategorii E2 dwa medale (złoty i srebrny) wywalczyła Nel Szargut (DIVING RES Rzeszów). Kolejna miejsca naszych zawodniczek: 4 i 5 Valeriia Rukh ZKS Stal Rzeszów, 6 Lena Czuba DIVING RES Rzeszów, 10 Maja Pawłowska DIVING RES Rzeszów, 11 Kalina Kocój ZKS Stal Rzeszów, 12 Amelia Toszek DIVING RES Rzeszów, 12 Amelia Jędrzejewska DIVING RES Rzeszów. Wśród chłopców w kat.E2 szóste miejsce zajął Maciej Misiewicz DIVING RES Rzeszów. W kategorii E1 na drugim miejscu uplasowała się Lena Dul (DIVING RES Rzeszów)
Gratulacje dla wszystkich zawodników!

 foto 
wyniki ranking  wyniki pełne30 marca 2019
Robertowi "stuknęło" 18 wiosen! 
Panie Robercie witamy w świecie dorosłych! :)
Klasy sportowe uzyskane po ZMP przez naszych zawodników


26 marca 2019
Galeria zdjęć z Kijowa

foto22 marca 2019
Ukrainian Junior Open Diving Cup - Kijów 2019
Dzisiaj nasi zawodnicy wywalczyli 3 medale!


Robert Łukaszewicz wywalczył 1 miejsce w konkursie skoków z wieży (kategoria A mężczyzn)
Aleksandra Błażowska zwyciężyła w konkursie skoków na trampolinie 3 metrowej, a trzecie miejsce zajęła Karolina Wolska (kategoria A kobiet).
BRAWO!!!22 marca 2019
Dobre wieści z Kijowa - mamy już 4 medale!
Ukrainian Junior Open Diving Cup 2019

Miłe informacje docierają do nas ze stolicy Ukrainy, gdzie startują zawodnicy Stali Rzeszów i kadry narodowej juniorów. Wśród dziewcząt (kat.A) na trampolinie 1m złoto wywalczyła Aleksandra Błażowska a srebro Karolina Wolska!
W kategorii B
Marysia Łukaszewicz  zdobyła srebro na trampolinie 1m i brąz na trampolinie 3m!
Robert Łukaszewicz zameldował się tuż za podium - na 4 miejscu w konkursie z "trójki".
Zawody trwają - czekamy na kolejne dobre występy.
14 marca 2019
Medaliści odwiedzili rzeszowski Ratusz
W dniu dzisiejszym, grupa medalistów Zimowych Mistrzostw Polski w skokach do wody została gorąco przyjęta przez Wiceprezydenta Miasta Rzeszowa Stanisława Sieńkę.
Prezydent pogratulował sukcesów, a także dowiedział się o dalszych planach sportowych na 2019 r.
Pod koniec spotkania wręczył wszystkim zawodnikom okolicznościowe puchary oraz prezenty ufundowane prze Prezydenta Miasta Rzeszowa - Tadeusza Ferenca. Wyraził nadzieję, że w kolejnych latach, po modernizacji pływalni przy ul. Matuszczaka sukcesy skoczków będą jeszcze większe. foto11 marca 2019
Wizyta w TVP Rzeszów
W dniu wczorajszym, w studiu TVP Rzeszów zagościli "nasi ludzie" - Grzegorz Kozdrański i Mirosław Pilch. Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania rozmowy o rzeszowskich skokach do wody
 https://rzeszow.tvp.pl/41692400/11032019-poludnie-1230 (od 8.28 min.)9 marca 2019
Galeria zdjęć z Zimowych Mistrzostw Polski Poznań 2019

 foto 3 marca 2019
ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI - POZNAŃ 2019
13 złotych 6 srebrnych i 3 brązowe medale dla zawodników Stali Rzeszów!

Znakomitą formę zaprezentowali zawodnicy Stali Rzeszów na Zimowych Mistrzostwach Polski w skokach do wody, które w dniach 1-3 marca odbyły się w Poznaniu.
W kategorii A na trampolinie 1m kobiet całe podium zajęły zawodniczki naszego klubu. Mistrzynią Polski została Aleksandra Błażowska z wynikiem 366pkt., tytuł wicemistrzowski przypadł Aleksandrze Puterli 317pkt., a brąz wywalczyła Karolina Wolska 309pkt. Piąte, szóste i siódme miejsce zajęły odpowiednio: Justyna Ciskał, Agnieszka Frankiewicz i Amelia Traciak.
W kat.B trampolina 3m Mistrzynią Polski z została Marysia Łukaszewicz, która zgromadziła 298pkt.
W kategorii D dziewcząt Marta Kida (109pkt.) była czwarta, a Sara Skoczyłas (90 pkt.) dziewiąta. W kat. A trampolina 3m mężczyzn zwyciężył Filip Jachim (430 pkt.) przed Robertem Łukaszewiczem 416pkt. Na tej samej trampolinie w kat. C Mistrzem Polski został Eryk Dróżdż 231pkt.
W kategorii A dziewcząt na trampolinie 3m znowu całe podium ponownie dla Stali Rzeszów. Z tą tylko różnicą, że na drugim miejscu uplasowała się Justyna Ciskał (366pkt.). Pierwsze i trzecie miejsce bez zmian. Złoto dla Aleksandry Błażowskiej (416pkt.), brąz dla Karoliny Wolskiej (344pkt). Wszystkie trzy zawodniczki wypełniły w tym konkursie normę na tegoroczne Mistrzostwa Europy Juniorów! Czwarte, piąte i szóste miejsce również dla zawodniczek naszej sekcji – Aleksandra Puterla (315pkt.), Agnieszka Frankiewicz (303pkt), Amelia Traciak ( 281pkt.)
W kategorii C chłopców 1m ponownie zwyciężył Eryk Dróżdż 231pkt., a czwarte miejsce zajął Miłosz Bednarz 157pkt. W kategorii B (trampolina 1metr) po raz drugi wygrała Maria Łukaszewicz 253pkt.  W tej samej kategorii wśród chłopców zwyciężył Oskar Cmela z dorobkiem 219 pkt. W kategorii C dziewcząt na trampolinie 3m zwyciężyła Weronika Bojda (217 pkt.). Na piątym miejscu uplasowała się Gabriela Skalska (186pkt.), ósma była Emilia Deręgowska (176pkt.), a Milena Pilch (166 pkt.) zajęła 12 lokatę.
W kategorii A mężczyzn na trampolinie 1m zwyciężył Robert Łukaszewicz (414pkt.) przed Filipem Jachimem (408pkt.). Obaj panowie także uzyskali normy punktowe na Mistrzostwa Europy Juniorów!
W najliczniej obsadzonej kategorii C dziewcząt (17zawodniczek) Mistrzynią Polski z dorobkiem 202 pkt. została Weronika Bojda. Tuż za podium, na czwartej pozycji znalazła się Milena Pilch (180 pkt.). Gabrysia Skalska (166pkt.) była siódma, a Emilka Deręgowska (161pkt.) ósma.
W zaciętej i stojącej na bardzo wysokim poziomie rywalizacji panów na wieży zwyciężył Robert Łukasiewicz (475pkt.) przed Filipem Jachimem (471pkt.).
W konkurencji synchronów dziewcząt na trampolinie 3m złoto wywalczył duet Justyna Ciskał/Karolina Wolska 250 pkt.
W kategorii OPEN kobiet miejsca od drugiego do szóstego wywalczyły nasze zawodniczki – Aleksandra Błazowska 224pkt., Justyna Ciskał 209pkt., Karolina Wolska 197pkt., Aleksandra Puterla 193pkt., Agnieszka Frankiewicz 193 pkt. Zwyciężyła w tej konkurencji też „nasza” ale obecnie reprezentująca barwy łódzkiej AZS Politechniki - Kaja Skrzek. W tych barwach występują obecnie również nasi najbardziej utytułowani seniorzy Kacper Lesiak i Andrzej Rzeszutek, którzy w Poznaniu podzielili się zwycięstwami. Andrzej zgarnął złoto na trampolinie 3m, a Kacper wygrał na trampolinie 1m. Cała trójka z uwagi na brak odpowiedniej bazy treningowej w Rzeszowie, zmuszona była na czas przygotowań do igrzysk olimpijskich przenieść się do Łodzi. Całe środowisko rzeszowskich skoków do wody od lat z utęsknieniem czeka na budowę nowego basenu na ulicy Matuszczaka.
Trzeba dodać, że mimo bardzo trudnych warunków treningowych zawodnikom udało się przygotować bardzo wysoka formę. Świadczą o tym zdobyte medale oraz normy punktowe uzyskane w Poznaniu przez naszych zawodników, uprawniające do występu na tegorocznych Mistrzostwach Europy Juniorów (Aleksandra Błażowska, Karolina Wolska, Justyna Ciskał, Robert Łukaszewicz, Filip Joachim, Maria Łukaszewicz) i seniorów (Kaja Skrzek, Aleksandra Błażowska, Kacper Lesiak, Andrzej Rzeszutek).
W Zimowych Mistrzostwach Polski w Poznaniu wystąpiło ponad 60 zawodników z całego kraju.
Łącznie dorobek zawodników Stali Rzeszów to 13 złotych, 6 srebrnych, 3 brązowe medale. Wielkie BRAWA i GRATULACJE dla wszystkich zawodników!
 foto  wyniki ranking  wyniki pełne13 stycznia 2019
"Rzeszów skacze do wody"


13 grudnia 2018
Nadzieje rzeszowskich skoków
9 grudnia 2018
Grupa trenera Grzegorza Kozdrańskiego w akcji...
6 grudnia 2018
Relacja filmowa z ostatniej edycji GRAND PRIX STAL
2 grudnia 2018
GRAND PRIX ZKS STAL RZESZÓW - III EDYCJA 2018 
MEMORIAŁ JERZEGO SZCZERBATEGO

 W niedzielę 2 grudnia odbyła się III edycja Grand Prix w skokach do wody połączona z Memoriałem Jerzego Szczerbatego. Na basenie ROSiRu rywalizowali ze sobą skoczkowie z Rzeszowa we wszystkich kategoriach wiekowych, w sumie niemal 30 zawodników.
Zawody rozpoczęły się od pokazu skoków w wykonaniu kadry narodowej juniorów, podczas których zaprezentowali się zawodnicy z kategorii A:
Aleksandra Błażowska, Justyna Ciskał i Robert Łukaszewicz oraz B: Aleksandra Puterla, Karolina Wolska i Filip Jachim. Następnie odbył się konkurs najmłodszej kategorii wiekowej – E2 – czyli dzieci w wieku 6-8 lat, w Rzeszowie jest to najliczniejsza grupa zawodników – łącznie startowało w niej 9 osób. Pierwsze miejsce zdobyła tu Gabriela Stec, druga była Lena Czuba, a trzecia Amelia Toszek. Kolejne miejsca zajęły: Aleksandra Panek, Amelia Jędrzejewska, Julia Sabat oraz Michalina Łabaj. Wśród chłopców pierwszy był Michał Spirała, a drugi Maciej Misiewicz.
Podczas kolejnej konkurencji zmierzyli się zawodnicy z grupy D. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się
Gabriela Skalska, tuż przed Emilią Deręgowską, a trzecie miejsce zajęła Marta Kida. W grupie chłopców pierwszy był Eryk Dróżdż, a drugie miejsce zajął Miłosz Bednarz.
Następnie rywalizowały zawodniczki z kategorii E1. Tutaj pierwsze miejsce na podium zajęła
Waleria Rukh, druga była Lena Dull, a trzecia Amelia Pyrzak.
Jako ostatni skakali zawodnicy z kategorii C. Wśród dziewcząt najlepsza była
Weronika Bojda, drugie miejsce zajęła Milena Pilch. A w grupie chłopców pierwsze miejsce zajął Oskar Cmela.
Wszystkie konkurencje zostały rozegrane na trampolinie jednometrowej, gdyż na basenie ROSiRu nie można zamontować wyższych przyrządów.
Gratulujemy zawodnikom i trenerom i dziękujemy wiernym fanom, którzy przez całe zawody dzielnie kibicowali.  wyniki ranking  wyniki pełne
foto    nowiny24-foto    relacja - radio Via


List Prezydenta Miasta Rzeszowa

przejdź do strony:  
11 12 13 14 15 16 17 18
10  9  8  7  6  5  4  3  2  

Skocz do:

 
ZOSTAŃ  SPONSOREM  SEKCJI  SKOKÓW  DO  WODY
 

 

© 2018  ZKS Stal Rzeszów   Sekcja Skoków do Wody