Strona główna    Aktualności     Zawodnicy     Trenerzy     Wyniki     Galerie     Kalendarz     Pływalnia     Kontakt

Memoriał Jerzego Szczerbatego

W dniu wczorajszym nasi najmłodsi zawodnicy z grup D i E rywalizowali w kolejnej edycji Grand Prix Stali Rzeszów i Memoriału Jerzego Szczerbatego. Rywalizacja była bardzo zacięta a widzowie mogli zobaczyć wiele świetnie wykonanych skoków. Wszystko wskazuje na to, że możemy być spokojni o następców Andrzeja Rzeszutka. Wśród dziewcząt: w kategorii E triumfowała Maja Janik przed Gabrielą Skalską i Emilią Deręgowską, a w kategorii D - "jedynce" Milena Pilch przed Igą Głuszak i Weronika Bojda; na "trójce" zwyciężyła Iga Głuszak. Wśród chłopców: w kategorii E na "jedynce" zwyciężył Eryk Dróżdż przed Filipem Szotem i Jakubem Bulwanem, na "trójce" Eryk Dróżdż przed Jakubem Bulwanem; w kategorii D na obu trampolinach wygrał Maksym Janik przed Konradem Miąsikiem i Oskarem Cmelą.
Po zakończeniu zawodów na zawodników czekała miła niespodzianka. Wszyscy wzięli udział w loterii z okazji Dnia Dziecka, do której nagrody rzeczowe ufundowała Pani Alicja Rzeszutek, za co bardzo serdecznie dziękujemy! foto

100  LAT  TRENERZE!!!

Podczas wczorajszych zawodów nie zabrakło gorących życzeń, kwiatów i burzy braw dla trenera Sierioży Koczariana - "żywej legendy" skoków do wody z okazji zbliżających się jego 70 urodzin. Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO TRENERZE!

Nasz Fanpage na Facebooku ma coraz większe grono odbiorców!

W niedzielę w Poznaniu PATRYCJA PYRZAK zakończyła swoją piękną karierę zawodniczą zdobywając tytuł Mistrzyni Polski!
PARTYCJA DZIĘKUJEMY CI ZA WSZYSTKO
 i ŻYCZYMY POWODZENIA NA TRENERSKIM SZLAKU!!!

30 maja 2016
Trzecia galeria zdjęć z Mistrzostw Polski

foto

29 maja 2016
Wracamy z Poznania z tarczą!
13 razy na najwyższym stopniu podium, 11 miejsc drugich i  8 miejsc trzecich

W niedzielę 29.05.2016 r zakończyły się Letnie Mistrzostwa Polski w skokach do wody. W ostatnim dniu zawodów zawodnicy Sekcji Skoków ZKS Stal Rzeszów wywalczyli 5 medali. Szczególnie dwie konkurencje do czerwoności rozpaliły pozytywne emocje wśród kibiców i zawodników. Starty w skokach synchronicznych mężczyzn w kat. Open oraz konkurencja Masters. Do dyscypliny powrócili w wielkim stylu Artur Cisło i Marcin Kulczycki zdobywając złoto w synchronach, brąz przypadł duetowi Robert Łukaszewicz i Łukasz Wiatr. Na trampolinie 3m w grupie A dziewcząt złoto przypadło Kai Skrzek ze świetnym wynikiem punktowym, a srebro zdobyła Dominika Bąk. Rzeszowscy zawodnicy w grupie B chłopców na trampolinie 1m podzielili się czołowymi lokatami w kolejności Robert Łukaszewicz, Wojtek Wojtasik oraz Łukasz Wiatr. Dużo radości i emocji zawodnikom, sędziom i publiczności dostarczył rozegrany po raz pierwszy konkurs Masters. Był on adresowany do osób, którzy zakończyli karierę zawodniczą, a sędziowali go debiutanci – sędziowie zaraz po egzaminie. W tej konkurencji złoto zdobył Adrian Gierga (Katowice), srebro Artur Cisło (Rzeszów), a brąz Kamil Gackowski (Warszawa).
Wyniki Mistrzostw Polski w Poznaniu:
wyniki   wyniki szczegółowe

Wyjazd dofinansowano ze środków Gminy Miasto Rzeszów.

foto

28 maja 2016
Kolejne 8 medali dla naszego klubu
 w drugim dniu Mistrzostw Polski w Poznaniu

W drugim dniu Mistrzostw Polski w Skokach do wody odbywających się w Poznaniu trwała zażarta walka o miejsca na podium pomiędzy klubami z całej Polski. Sekcja Skoków do Wody ZKS Stal Rzeszów walczyła o nie dzielnie zdobywając w sobotę 8 medali. Poranne konkurencje rozpoczął konkurs trampoliny 1m w którym złoto wywalczyła kończąca karierę zawodniczą Patrycja Pyrzak. Jej młodsze koleżanki z Rzeszowa: Aleksandra Błażowska i Agnieszka Frankiewicz stanęły kolejno na najwyższym i trzecim miejscu podium konkurencji trampoliny 3m kat B. Konkurs rozegrany w licznej kategorii Open mężczyzn wygrał Kacper Lesiak, drugi był Andrzej Rzeszutek, a trzecie miejsce zdobył Paweł Kaczmarski. Wśród dziewcząt w kat. A, najlepsza okazała się Kaja Skrzek, drugie miejsce zdobyła Dominika Bąk. W konkursie skoków synchronicznych chłopców zadebiutował duet Łukasz Wiatr i Robert Łukaszewicz dając nadzieję na dobre wyniki sportowe. Trójka naszych zawodników w konkurencji wieży kat. B stanęła na trzech kolejnych miejscach podium. Wszystkim zawodnikom dziękujemy i liczymy na więcej sukcesów.

27 maja 2016

foto

9 medali w pierwszym dniu Mistrzostw Polski w Poznaniu

W dniach 27-29 maja 2016 r na terenie Term Maltańskich w Poznaniu odbywają się Letnie Mistrzostwa Polski w skokach do wody. W zawodach bierze udział 6 drużyn z całej Polski. Wśród nich są zawodnicy Sekcji Skoków do Wody ZKS Stal Rzeszów. W pierwszym dniu zmagań skoczkowie z Rzeszowa wywalczyli 9 medali. W kategorii open mężczyzn z trampoliny 3m zwyciężył Kacper Lesiak z bardzo dobrym wynikiem , na drugim miejscu uplasował się Artur Cisło. Dziewczęta w kat. B z trampoliny 1m wywalczyły złoto (Aleksandra Błażowska) i brąz (Justyna Ciskał), a chłopcy w tej kategorii wiekowej zdobyli srebro (Robert Łukaszewicz) i brąz (Wojtek Wojtasik) z trampoliny 3m. W kategorii A chłopców Jakub Wasylów wywalczył brąz z 1m oraz srebro z trampoliny 3m. W konkurencji skoków synchronicznych złoto wywalczył duet Dominika Bąk – Kaja Skrzek. Po raz pierwszy na Mistrzostwach Polski pojawiła się nowa konkurencja drużynowa: Jump Event, która rozpaliła sędziów i zawodników. Dwa najwyższe stopnie podium obsadziły drużyny z Rzeszowa, złoto zdobył zespół Kaja Skrzek, Kacper Lesiak, Paweł Kaczmarski, srebro wywalczyli Patrycja Pyrzak, Andrzej Rzeszutek i Artur Cisło. Przed nami kolejne dni zmagań najlepszych skoczków z całego kraju. Wszystkim życzymy zdrowej sportowej rywalizacji i zdobywania najwyższych trofeów.