Strona główna    Aktualności     Zawodnicy     Trenerzy     Wyniki     Galerie     Kalendarz     Pływalnia     Kontakt
.

PARTNERZY:

6 grudnia 2014
III edycja Grand Prix ZKS Stal Rzeszów
Memoriał Jerzego Szczerbatego

Bardzo udane Grand Prix dla grup D i E, kończące sezon na naszej pływalni. Wielu zawodników zaprezentowało bardzo dobra formę. W cały tegorocznym cyklu GP ZKS STAL najlepszymi w poszczególnych kategoriach okazali się:
1.Maksymilian Stalec 2.Filip Jachim
Gratulujemy! Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary dyplomy i medale.

Wyniki      Foto1       Foto2

21-23 listopada 2014
II Memoriał Haliny Chrząszcz – Bartkowiak w Tychach

21 zawodników oraz 3 trenerów Stali Rzeszów uczestniczyło w II Memoriale Haliny Chrząszcz – Bartkowiak w Tychach. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze wygrywając i zajmując czołowe lokaty w rozegranych konkurencjach. Oprócz czysto sportowego znaczenia, zawody miały również integracyjny charakter dla środowiska naszej dyscypliny. Rywalizacja nie odbywała się tylko na trampolinach, ale rozegrano też zawody pływackie oraz mecze piłki wodnej. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali skoczkowie oraz zaproszeni goście – dużą porcję braw zebrał Maksymilian Stalec prezentując swoje umiejętności wokalne.

Dziękujemy za wspaniały czas w Tychach – do zobaczenia za rok !

15-16 listopada 2014
III edycja Grand Prix Polski w skokach do wody

W dniach 15-16 XI 2014 na naszej pływalni odbyły się trzecie zawody z cyklu Grand Prix Polski w skokach do wody. Świetnie spisali się w nich nasi zawodnicy. Wystarczy powiedzieć, że uzyskaliśmy aż 37 miejsc medalowych! Lista medalistów   Wyniki   Foto1 Foto2
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Dwadzieścia sześć klas sportowych dla skoczków do wody Stali Rzeszów!

SZCZEGÓŁY

31 października - 2 listopada 2014
        Diving Lund - Cztery medale dla Stali Rzeszów w Szwecji!
         Filip Jachim srebrny i dwa brązowe, Zosia Kustra srebro!

W dniach 31 października - 2 listopada w Szwecji odbywały się międzynarodowe zawody "DIVING LUND". Wystartowała w nich trójka naszych zawodników: Ola Puterla, Zosia Kustra i Filip Jachim. Największe sukcesy odniósł Filip Jachim, który wywalczył aż trzy medale (srebrny i dwa brązowe). Na drugim stopniu podium stanęła Zosia Kustra, a Ola Puterla dwa razy uplasowała się na dziewiątym miejscu. Gratulujemy!

11-12 października 2014
Grand Prix Polski w Skokach do Wody - Rzeszów 2014
Skoczkowie Stali Rzeszów z 13 złotymi medalami!

13 złotych, 11 srebrnych i 10 brązowych to imponujący dorobek medalowy zawodników ZKS Stal Rzeszów w zakończonych dzisiaj zawodach II edycji Grand Prix Polski 2014. BRAWO! Foto1  Foto2  Wyniki   Lista medalistów

13 września 2014
Piąte miejsce Kacpra Lesiaka
na Mistrzostwach Świata Juniorów w Rosji/Penza

W dniach 8-13 września w Penzie/Rosja odbywały się Mistrzostwa Świata Juniorów w Skokach do Wody.  Polskę reprezentowało w nich troje naszych zawodników: Dominika Bąk, Kaja Skrzek i Kacper Lesiak oraz Aleksander Gniadek (Pałac Młodzieży Warszawa). W pierwszy dzień mistrzostw Kacper Lesiak awansował do finału z trampoliny 3m, w którym zajął 11 miejsce. Dominika Bąk startowała z trampoliny 1m i niewiele brakło do finału - ostatecznie Dominika była 15. Drugiego dnia startowała Kaja Skrzek z trampoliny 1m, do finału nie awansowała zajmując 23 miejsce. Następnego dnia Kaja startowała z trampoliny 3m, i zajęła 27 miejsce. Kolejny dzień przyniósł nam największy sukces w postaci 5 miejsca Kacpra Lesiaka na trampolinie 1m (Aleksander Gniadek z wieży był 17). W ostatni dzień mistrzostw startowała Dominika Bąk z trampoliny 3m i zajęła 15 miejsce. Gratulacje! Foto

29 sierpnia 2014
Andrzej Rzeszutek indywidualnie dwukrotnie dziewiąty w Europie -  Synchron Stali Rzeszów na 7 miejscu

Dwóch zawodników Stali Rzeszów Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak reprezentowało Polskę na rozegranych w Berlinie w dniach 18-24 sierpnia Mistrzostwach Europy seniorów w skokach do wody. Obaj awansowali do finałów na trampolinie 1m Andrzej Rzeszutek zajął 9 miejsce (382,20 pkt), a Kacper Lesiak 11 miejsce (350,70 pkt). Na trampolinie 3m tylko Andrzej awansował do finałów gdzie zajął również 9 miejsce z wynikiem 406.55pkt. W konkurencji Synchron 3m Andrzej i Kacper z wynikiem 381,36 pkt. zajęli 7 miejsce. Wyniki

2 lipca 2014
Kacper Lesiak Wicemistrzem Europy !!!

Niezwykle miłe wieści nadeszły z włoskiego Bergamo. W drugim dniu Mistrzostw Europy juniorów w finale skoków z trampoliny 1 m, srebrny medal wywalczył KACPER LESIAK !Wielkie Gratulacje!!!
W pierwszym dniu mistrzostw bardzo dobry występ zanotowała
Dominika Bąk, która uplasowała się na 10 miejscu (trampolina 3m).
Czekamy na kolejne dobre wieści z Bergamo! Wyniki

7-9 czerwca 2014

7 złotych, 8 srebrnych, 5 brązowych!!! To nasz dorobek podczas Ogólnopolskiej  Olimpiady Młodzieży 2014

2. Wojtasik Wojciech, 3. Łukaszewicz Robert

Nie należy zapominać o pozostałych zawodnikach, którzy również zajmowali wysokie miejsca i bardzo niewiele zabrakło im do podium.
Gratulacje!
 Wyniki  Foto

1 czerwca 2014
Skoczkowie Stali Rzeszów rozbili bank ze złotem w Poznaniu!
                Letnie Mistrzostwa Polski - Poznań 2014

Szesnaście pierwszych miejsc, trzy drugie i pięć trzecich - to dorobek medalowy naszych zawodników podczas Letnich Mistrzostw Polski w Poznaniu.

Zimowe Mistrzostwa Polski - Poznań 2014

Sekcja Skoków do Wody ZKS Stal Rzeszów, potwierdziła swoją dominację w kraju na rozgrywanych w Poznaniu Zimowych Mistrzostwach Polski.

Zawodnicy z Rzeszowa, których do Poznania przyjechało 26 zdobyli w sumie 42 medale ( 18 złotych , 15 srebrnych i 9 brązowych ) z 87 rozdanych na tych zawodach.

Zawody rozgrywane były od kategorii wiekowej D - 10 latków do kategorii seniorskich.

Najwięcej złotych medali dla Stali zdobyli:
Andrzej Rzeszutek – 3 (1m,3m, synchron) , Kacper Lesiak – 3 ( 1m, 3m, synchron) , Kaja Skrzek 3 ( 1m, 3m, synchron) oraz Dominika Bąk ( 1m, 3m, synchron) . Po dwa złote medale wywalczyli również Filip Jachim ( 1m , 3m) oraz Paweł Kaczmarski (1m, 3m).

Zawody w Poznaniu były pierwszą eliminacją do tegorocznych Mistrzostw Europy Juniorów, które odbędą się w Bergamo – Włochy. Swoje minima wypełnili Lesiak, Skrzek i Bąk.

Swoją formę na początku obecnego sezonu sprawdzał również Andrzej Rzeszutek, który przygotowuje się do zaplanowanych na sierpień Mistrzostw Europy Seniorów w Berlinie.

W najbliższych tygodniach zawodnicy Stali będą trenować na własnym obiekcie a pod koniec kwietnia kadrowicze wyjadą na silnie obsadzone zawody juniorskie do Drezna, a Rzeszutek wraz z nieco młodszym od siebie Lesiakiem polecą na Fina Grand Prix do Gatineau (Kanada).

W kraju zawodnicy Stali rywalizować będą w marcu w zawodach cyklu Grand Prix Polski w Rzeszowie oraz w maju w Letnich Mistrzostwach Polski w Poznaniu.

Warto dodać, iż organizatorem wspomnianych Zimowych Mistrzostw Polski była Stal Rzeszów, a działacze Sekcji, cały uzyskany z tego tytułu dochód przekazali na spłatę jej zadłużenia